Ju jeni vizitori 4659729

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 pranë 21 Dhjetorit
 • DSC_0067.JPG
  Full Screen
  • DSC_0067.JPG%1/9
  • DSC_0066.JPG%2/9
  • DSC_0064.JPG%3/9
  • DSC_0065.JPG%4/9
  • DSC_0071.JPG%5/9
  • DSC_0068.JPG%6/9
  • DSC_0077 b%7/9
  • DSC_0075.JPG%8/9
  • DSC_0073.JPG%9/9
  1/9
  DSC_0067.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 175
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 107 m²
   • per shitje 91 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje me një sipërfaqe prej 107 m2. Ndodhet në katin VI-të të një ndërtimi të ri, mjaft cilësor, në një zonë tepër të aksesueshme. Apartamenti është i orientuar Veri- Perendim dhe Lindje - Jug. Vetratat janë dopio xham tepër cilësore. Apartamenti ka punime shtesë mbi punimet standarte që ofron firma e ndërtimit për instalimet elektrike, hidraulike dhe pllakat. Organizimi i brendshëm është: sallon ndenje me kuzhinë dhe dhomë ngënie, dy dhoma gjumi, tualet ,dy ballkone dhe një koridor. Prona ka dokumentacion të rregullt dhe është me dokument hipoteke. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë apartament, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %