Ju jeni vizitori 4630132

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Papafingo
 • 6995d33d717e1b2d7c327e3d01d93cf78b17
  Full Screen
  • 6995d33d717e1b2d7c327e3d01d93cf78b17%1/5
  • c1728d30e2db35df2659591b98a50ac3287d%2/5
  • c1728d30e2db35df2659591b98a50ac3ec63%3/5
  • c1728d30e2db35df2659591b98a50ac30a84%4/5
  • c1728d30e2db35df2659591b98a50ac314ae%5/5
  1/5
  6995d33d717e1b2d7c327e3d01d93cf78b17
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORT 55
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti, Sarande
  • Zona e brendshme: 350 m²
   • per shitje 350 000 €
 • Detajet e prones

  Papafingo me siperfaqe 350m2 ne vijen e pare, prane ' Santa Quaranta' me pamje 360* nga deti Jone dhe Ishulli i Korfuzit.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 350.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %