Ju jeni vizitori 4681098

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira aprtament 2+1 te Liqeni
 • DSC05437.JPG
  Full Screen
  • DSC05437.JPG%1/13
  • DSC05434.JPG%2/13
  • DSC05430.JPG%3/13
  • DSC05432.JPG%4/13
  • DSC05439.JPG%5/13
  • DSC05441.JPG%6/13
  • DSC05442.JPG%7/13
  • DSC05444.JPG%8/13
  • DSC05448.JPG%9/13
  • DSC05450.JPG%10/13
  • DSC05451.JPG%11/13
  • DSC05452.JPG%12/13
  • DSC05445.JPG%13/13
  1/13
  DSC05437.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 56
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Eduart Mano"
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat elitare te qytetit, larg zhurmave dhe smogut, fare prane Liqenit Artificial, perballe Farit, ndodhet apartamenti, ne katin e 2-te ne nje ndertim i ri! Apartamenti ka nje arredim shume te mire dhe luksoz. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon me guzhine te vecuar, nje tualet, dy ballkone (Njeri Ballkon me pamje nga Liqeni) Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta