Ju jeni vizitori 4596959

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shitet ambjent komercial në rrugën Ali Demi.
 • IMG_20151126_103910
  Full Screen
  • IMG_20151126_103910%1/31
  • IMG_20151126_104253%2/31
  • IMG_20151126_103726%3/31
  • IMG_20151126_103722%4/31
  • IMG_20151126_103729%5/31
  • IMG_20151126_103748%6/31
  • IMG_20151126_103759%7/31
  • IMG_20151126_103836%8/31
  • IMG_20151126_103819%9/31
  • IMG_20151126_103857%10/31
  • IMG_20151126_103850%11/31
  • IMG_20151126_103900%12/31
  • IMG_20151126_103934%13/31
  • IMG_20151126_103925%14/31
  • IMG_20151126_103938%15/31
  • IMG_20151126_103946%16/31
  • IMG_20151126_103959%17/31
  • IMG_20151126_103952%18/31
  • IMG_20151126_104007%19/31
  • IMG_20151126_104047%20/31
  • IMG_20151126_104021%21/31
  • IMG_20151126_104101%22/31
  • IMG_20151126_104300%23/31
  • IMG_20151126_104111%24/31
  • IMG_20151126_104144%25/31
  • IMG_20151126_104159%26/31
  • IMG_20151126_104115%27/31
  • IMG_20151126_104202%28/31
  • IMG_20151126_104221%29/31
  • IMG_20151126_104206%30/31
  • IMG_20151126_104228%31/31
  1/31
  IMG_20151126_103910
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 221
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ali Demi, Përballë me ish uzinën Gjeologjike.
  • Zona e brendshme: 168,80 m²
   • per shitje 220 000 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Ali Demi përballë me ish uzinën Gjeologjike, shitet me çmim okazion (-10% nga çmimi i tregut) ambjent komercial i MOBILUAR me të gjitha pajisjet e nevojshme për bar-pastiçeri kënd lojrash. Ambjent ndodhet në katin 1 me fasadë tërësisht nga Jugu dhe me akses të menjëhershëm në rrugën kryesore. Hapsira e brendëshme përbëhat nga një ambjent i gjerë i shfrytëzueshëm për bar-kafe pastiçeri një ambjent (kënd) lojrash për fëmijë dy tualete dhe një depo. Zhvillimi që po merr zona (me ndërtime të reja) ku ndodhet njësia komerciale e bëjnë një mundësi shumë të mirë investimi duke marrë parasysh shtimin e shpejtë të numrit të popullsisë që pritet të ndoshë brenda një periudhe disa mujore. CMIMI?! I DISKUTUESHEM!!!!!!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
  • Ekip
   • furnizime
   • Porte manuale
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 0.00 m2
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 168.80 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Nuk pihet duhani
   • uje
  • Infrastrukture
   • Dhome argetimi
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %