Ju jeni vizitori 4662451

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall ne shitje me plan studimi
 • P1210005.JPG
  Full Screen
  • P1210005.JPG%1/6
  • P1210006.JPG%2/6
  • P1210009.JPG%3/6
  • P1210011.JPG%4/6
  • P1210011.JPG%5/6
  • P1210013.JPG%6/6
  1/6
  P1210005.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 192
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berzhite
  • zone: - - -
  • Adresa: Tagan,Vishnje
  • Zona e brendshme: 4.250 m²
  • Mbulim zone: 4.250 m²
   • per shitje 191 250 €
 • Detajet e prones

  Truall ne Shitje ne nje zone me plan studimi per Vila turistike, zhvillime biznesi, me pamje fantastike , me certifikate pronesie te rregullt me pozicionim perfekt dhe ne te dyja krahet me akses ne rruge.Zona eshte zone shume e preferuar dhe e pershtatshme per te jetuar larg zhurmave te qendres dhe shume komode.Ju lutem na telefononi ne ju pajisim me gjithcka deshironi rreth prones dhe shoqerim ne te.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 4250.00 m²
   • Zone interneti 4250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %