Ju jeni vizitori 4576809

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vilë 4 Kate pranë Uzinës së Autotraktorëve
 • DSC_0719.JPG
  Full Screen
  • DSC_0719.JPG%1/8
  • DSC_0691.JPG%2/8
  • DSC_0713.JPG%3/8
  • DSC_0690.JPG%4/8
  • DSC_0711.JPG%5/8
  • DSC_0678.JPG%6/8
  • DSC_0714.JPG%7/8
  • DSC_0701.JPG%8/8
  1/8
  DSC_0719.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 179
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Uzina traktori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 693,30 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me Qira vilë në zonën Veri- Lindore të qytetit të Tiranës. Vila ndodhet shumë pranë rrugës kryesore dhe unazës së madhe të Tiranës.
  Organizimi : 3Kt + Papafingo, 9-dhoma gjumi + 3- sallon + kuzhinë + studio + 3 - ballkone + verandë + garazhd + dhomë lavanderi +5 WC.
  Kati i parë është i organizuar në dy apartamente 2+1+1 WC
  Kati i dytë është i organizuar në dy apartamente 2+1+1 WC
  Kati i tretë është i organizuar në një apartament 3+1+2 WC
  Kati i katërt është i organizuar në një apartament 1+1+Kuzhinë + holl + 2 WC.
  Ndërtesa eshte e pershtatshme per zyra ose mund të përshtatet për qëndër komunitare me destinacione të ndryshme.
  Cmimi është i diskutueshëm.
  Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër , mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 693.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %