Ju jeni vizitori 4681053

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje 2+1
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: PRE 198
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Rr. e Elbasanit
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 124 m²
   • Mbulim zone: 124 m²
    • per shitje 250 000 €
  • Detajet e prones

   Aparatment per Shitje 2+1.Apartament ne ndertim shume te mire, organizimi perfekt, orientim lindje dhe punime cilesore qe nga dritaret dopio xham, parket druri, instalime elektrike, sistem ngrohje ftohje e cdo gje per nje banim sa me te rehatshem dhe sa me te qete.Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine ngrenie e gatimi, me dritare dhe ballkon. Dhoma Matrimoniale me hapesire te bollshme dhe Dhome femijesh me ballkon te mbyllur per tu perdorur si garderobe .Apartamenti ka 2 Tualete,njera nga tualetet e medha eshte me dritare.Apartamenti ka nje koridor te bollshem e me hapesire te pershtatshme. Apartamenti ndodhet ne zone te siguruar dhe nga me te kerkuarat te Tiranes. Ju mirepresim per vizite ne kete prone.Ju telefononi ne Ju shoqerojme
  • Te paraqitura

   • Siperfaqet
    • planimetria 124.00 m²
    • Zone interneti 124.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Armela Spahiu
   Telefone: +355684000068
   email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Prestige
   Telefone: +355 4 2 400 371
   email: info@c21prestigealbania.com
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %