Ju jeni vizitori 4680207

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne Shitje 3+1
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: PRE 202
   • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Qender
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga 4 Deshmoret
   • Zona e brendshme: 161 m²
   • Mbulim zone: 161 m²
    • per shitje 160 000 €
  • Detajet e prones

   Apartament ne Shitje ne nje nga lagjet me te qeta dhe te vjetra te Tiranes. Apartamenti eshte ne nje kompleks pallatesh shume i mire, me hapesira te bollshme, me verande dhe orientim lindje-perendim.Apartamenti eshet i organizuar 1 dhome ndenje me kuzhine e cial ka goxha hapesire dhe dalje ne verande, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Ky apartament ka 2 veranda rreth e qark apartamentit dhe njera nga verandat eshte e mbyllur ku eshte e organizuar per te jetuar sa me komod.Apartamenti i ka te gjitha mundesite per te jetuar ne hapesira ashtu sic ju kerkoni dhe mund te beni dhe ju organizimin e duhur sipas deshires suaj pasi ja krojon kete mundesi.Ju na telefononi, Ne ju shoqerojme tek ky Apartament
  • Te paraqitura

   • Siperfaqet
    • planimetria 161.00 m²
    • Zone interneti 161.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Armela Spahiu
   Telefone: +355684000068
   email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Prestige
   Telefone: +355 4 2 400 371
   email: info@c21prestigealbania.com
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %