Ju jeni vizitori 4680057

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne Shitje 3+1
 • P7120060.JPG
  Full Screen
  • P7120060.JPG%1/10
  • P7120061.JPG%2/10
  • P7120064.JPG%3/10
  • P7120083.JPG%4/10
  • P7120077.JPG%5/10
  • P7120079.JPG%6/10
  • P7120069.JPG%7/10
  • P7120070.JPG%8/10
  • P7120084.JPG%9/10
  • P7120073.JPG%10/10
  1/10
  P7120060.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 204
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 164 m²
  • Mbulim zone: 164 m²
   • per shitje 328 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament me nje pamje te mrekullueshme, zone shume te qete, mirembatje godine me roje dhe me nje administrim shume te mire. Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te nje godine prane parkut te liqenit te Tiranes.Apartamenti ka orientim jug-lindje-veri me hapesira te bollshme, cdo gje e ideuar me shije dhe e mobiluar thjeshte por komode.Apartamenti ka dhomen e ndenjes dhe kuzhinen e ndare te vecuar por me hapesire te medha dhe me shume drite. Dhome matrimonilae me tualet brenda si dhe 2 Dhoma femijesh me pamje mbi pisha dhe shume relaksuese. Apartamenti ka dhe 1 tualet dite si edhe 1 depo. Ne apartament ju mund te gjeni edhe ambjentin e pershtatur per kohen tuaj te punes.Ju na telefononi , Ne ju shoqerojme ne kete apartament per ta bere tuajin
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 164.00 m²
   • Zone interneti 164.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %