Ju jeni vizitori 4683666

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial Per Shitje
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: PRE 205
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Stadiumi Dinamo
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga Emin Duraku
   • Zona e brendshme: 142 m²
   • Mbulim zone: 142 m²
    • per shitje 427 000 €
  • Detajet e prones

   Ambjent per Zyra ne Shitje nje pallat te ri, ndertuar kohet e fundit, ne zonen me te mire te Tiranes,i mobiluar deri ne detaje cdo ambjent zyre si edhe cdo gje e domosdoshme per Zyren tuaj.Ambjenti ka dhe 1 kuzhine te vogel qe behet shume komod.Cdo gje ne ambjent eshte perfekt.Ambjenti eshte i dhene me Qira dhe mund ta beni tuajen per nje investim shume te mire. Ju lutem na telefononi ta vizitojme sebashku kete ambjent Zyrash
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Dhoma ndenje 1
   • ekstra
    • Kushte Shume mrie
   • Siperfaqet
    • planimetria 142.00 m²
    • Zone interneti 142.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Armela Spahiu
   Telefone: +355684000068
   email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Prestige
   Telefone: +355 4 2 400 371
   email: info@c21prestigealbania.com
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %