Ju jeni vizitori 4649137

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje&qera tek Kompleksi Kika 2
 • 15
  Full Screen
  • 15%1/16
  • 1%2/16
  • 6%3/16
  • 11%4/16
  • 2%5/16
  • 3%6/16
  • 5%7/16
  • 4%8/16
  • 8%9/16
  • 7%10/16
  • 10%11/16
  • 9%12/16
  • 13%13/16
  • 17%14/16
  • 14%15/16
  • 16%16/16
  1/16
  15
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 187
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Kika 2
  • Zona e brendshme: 144,20 m²
  • Mbulim zone: 144,20 m²
  • Zone toke: 144,20 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 158 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte ne katin e 6 tek rezidenca kika 2.Ai eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,kuzhine e vecuar dhe nje soxhorno shume te madhe gjithashtu ka edhe 2 tualete.Per me shume info me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 144.20 m²
   • Zone toke 144.20 m²
   • Zone interneti 144.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %