Ju jeni vizitori 4625629

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion! Shitet ferma me nje siperfaqe 10000 m2 ne fshatin Fllake, Durres me nje cmim te arsyeshem.
 • DSCN0978
  Full Screen
  • DSCN0978%1/30
  • DSCN0979%2/30
  • DSCN0951%3/30
  • DSCN0952%4/30
  • DSCN0953%5/30
  • DSCN0955%6/30
  • DSCN0954%7/30
  • DSCN1156%8/30
  • DSCN0956%9/30
  • DSCN0957%10/30
  • DSCN0958%11/30
  • DSCN0959%12/30
  • DSCN0960%13/30
  • DSCN0961%14/30
  • DSCN0962%15/30
  • DSCN0963%16/30
  • DSCN0966%17/30
  • DSCN0964%18/30
  • DSCN0965%19/30
  • DSCN0967%20/30
  • DSCN0968%21/30
  • DSCN0969%22/30
  • DSCN0971%23/30
  • DSCN0972%24/30
  • DSCN0970%25/30
  • DSCN0973%26/30
  • DSCN0976%27/30
  • DSCN0975%28/30
  • DSCN0974%29/30
  • DSCN0977%30/30
  1/30
  DSCN0978
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 187
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Ferme
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Porto Romano
  • zone: - - -
  • Adresa: Fshati Fllake, Durres
  • Zona e brendshme: 10.000 m²
  • Mbulim zone: 10.000 m²
  • Zone toke: 10.000 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ferma me siperfaqe 10000 m2 ne fshatin Fllake ne Bishte Kamez, Durres me nje cmim te arsyeshem.Ferma ka 1000 palma te mbjellura, gjithashtu dhe bime, peme frutore te ndryshme.Ferma ka te perfshire edhe shtepi e strukturuar ne 1+1 , e mobiluar me kushte bashkohore.Shtepia perbehet nga nje sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, nje tualet dhe verande.Gjithashtu ne ferme eshte ndertuar dhe nje rezervuar ku mund te rrisesh peshke te ndryshem.
  Per me teper informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku fermen, eshte nje rast per mos tu humbur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga kopeshti
  • Ekip
   • Ushqim zgare
   • tharese
   • Mikrovale
  • Siperfaqet
   • planimetria 10000.00 m²
   • Zone toke 10000.00 m²
   • Zone interneti 10000.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit javor
   • elektricitet
   • gaz
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %