Ju jeni vizitori 4660990

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje prane Juridikut
 • 20151201_132736
  Full Screen
  • 20151201_132736%1/11
  • 20151201_132833%2/11
  • 20151201_132828%3/11
  • 20151201_132743%4/11
  • 20151201_132854%5/11
  • 20151201_132903%6/11
  • 20151201_132921%7/11
  • 20151201_132935%8/11
  • 20151201_132759_HDR%9/11
  • 20151201_132846%10/11
  • 20151201_132949%11/11
  1/11
  20151201_132736
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 209
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Perlat Rexhepi
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Mbulim zone: 122 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane Fakultetit te Juridikut.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi ekzistues ne katin e dyte te tij.Ka nje organizim shume te mire prej nje salloni te madh me kuzhine dhe nje ballkon, tre dhoma gjumi te shtruara me parket druri,korridor si dhe dy tualete. Apartamenti ka nje mobilim te thjeshte bashkekohor me dokumenta te rregullta pronesie.Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 2
   • Korridor
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 122.00 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %