Ju jeni vizitori 4623944

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me qera apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri.
 • 14012396_10209757266185458_585793310_o
  Full Screen
  • 14012396_10209757266185458_585793310_o%1/15
  • 13987911_10209757266025454_1250456011_o%2/15
  • 13978196_10209757267825499_1942638614_o%3/15
  • 13977876_10209757331707096_1728149689_o%4/15
  • DSC_0859[1].JPG%5/15
  • 13987158_10209757266625469_90377900_o%6/15
  • DSC_0853[1].JPG%7/15
  • 14001820_10209757247384988_1575151161_o%8/15
  • 14001690_10209757247704996_1845475752_o%9/15
  • 14012593_10209757247744997_1952004927_o%10/15
  • DSC_0854[1].JPG%11/15
  • DSC_0855[1].JPG%12/15
  • 14030680_10209757268465515_1807207879_n%13/15
  • 14031185_10209757243584893_1783127010_n%14/15
  • 14001722_10209757268145507_1778116057_o%15/15
  1/15
  14012396_10209757266185458_585793310_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 181
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 116 m²
   • per shitje 174 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Shitet/Jepet me qera apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri. Pallat i ri, kati i katert, punime cilesore. Apartamenti eshte i organizuar shume mire, me 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, kuzhine me vete, 2 tualete dhe ballkon. Mobilim modern dhe komod. Orientimi nga lindja dhe perendimi ben qe apartamenti te jete i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites me drite natyrale. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontraktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 116.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %