Ju jeni vizitori 4618945

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira tek Kompleksi "Long Hills"
 • 12315041_10206584096179567_1645593639_o
  Full Screen
  • 12315041_10206584096179567_1645593639_o%1/27
  • 12314925_10206584095619553_1236908213_o%2/27
  • 12342984_10206588237523098_346884655_o%3/27
  • 12268900_10206584093859509_1210062751_o%4/27
  • 12315210_10206584086459324_292305744_o%5/27
  • 12318253_10206584090699430_1958278297_o%6/27
  • 12312206_10206584093579502_1457566037_n%7/27
  • 12318342_10206584095259544_1895881313_o%8/27
  • 12305435_10206584084299270_1379642674_n%9/27
  • 12342893_10206584090979437_1294257131_o%10/27
  • 12314951_10206584096499575_1487870405_o%11/27
  • 11105675_10206584093259494_463654508_o%12/27
  • 12314771_10206584082619228_1938324930_o%13/27
  • 12318059_10206588237803105_1839992728_o%14/27
  • 12318160_10206584083739256_2117066313_o%15/27
  • 12318442_10206584082059214_1173336026_o%16/27
  • 12325992_10206584095379547_1173301915_o%17/27
  • 12318474_10206588237923108_1433901790_o%18/27
  • 12326052_10206588237723103_1545405481_o%19/27
  • 12332984_10206584082259219_1863372310_o%20/27
  • 12334195_10206584092019463_1856056095_o%21/27
  • 12334294_10206584094859534_277927268_o%22/27
  • 12333668_10206584082939236_1158815514_o%23/27
  • 12342932_10206584102339721_902508688_o%24/27
  • 12343118_10206588237843106_72779116_o%25/27
  • 12343177_10206584095219543_1295800198_o%26/27
  • Longhill-Residence-05%27/27
  1/27
  12315041_10206584096179567_1645593639_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 226
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Vilave
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 600 m²
  • Condo cmim: 90 €
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira Vile ne nje nga zonat me elitare dhe nje nga rezidencat me te pelqyera te Tiranes tek 'Long Hill'.Kompleksi i Vilave Long Hill ofron ambiente intime dhe familjare. Vilat kanë intimitetin e tyre, pa ju munguar kënaqësitë e jetës në komunitet. Larg nga zhurma dhe jeta e vrullshme e qytetit, në Long Hill ju keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një ambient të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm. Vila eshte e kompozuar ne 2 kate,dhe ka nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ne katin e pare eshte salloni i ndenies mjafte i rehatshem dhe shume i kendshem sepse eshte i rrethuar me fasade shume te madhe xhami, gje qe e ben pamjen e sallonit jo vetem clodhese por edhe me shume drite. Ambienti i gatimit eshte i vecante dhe ka gjithcka qe nevoitet. Kati i pare ka edhe tualet dhe lavanderi te vecanta. Kati i pare eshte i lidhur me shkalle me katin e dyte, i cili eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi dhe nje verande. Dhoma e madhe matrimoniale eshte e mobiluar shume mire dhe ka gardarob si dhe tualet,gjithashtu ka edhe dalje ne veranden e katit te dyte. Gjithashtu edhe 2 dhomat e tjera jane te mobiluara si dhe nje tualet te perbashket. E gjithe vila eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe si mungon asgje per te jetuar, si dhe eshte e pajisur me ngrohje qendrore Fan Coil Chiller(Daikin Inverter me kursim te larte te energjise). Gjithashtu vila eshte e rrethuar nga nje kopesht shume piktoresk dhe te bukur ku mund te perdoret nga te apasionuarit e barbekiuse. Vila ka edhe 2 vende parkimi te rezervuara. Per nje vizite ne Vile ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Security
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta