Ju jeni vizitori 4685379

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Kompleks Rezidencial+ Post Parkimi
 • 12064158_1524296654528307_1358880677_n
  Full Screen
  • 12064158_1524296654528307_1358880677_n%1/17
  • 12077284_1524296641194975_1413343185_n%2/17
  • 12083916_1524296647861641_1450900002_n%3/17
  • 12081348_1524296497861656_4266928_n%4/17
  • 12067155_1524296434528329_978072721_n%5/17
  • 12071300_1524296407861665_898078260_n%6/17
  • 12067865_1524296447861661_1255388242_n%7/17
  • 12076941_1524296571194982_633851873_n%8/17
  • 12086887_1524296394528333_1835417053_n%9/17
  • 12081529_1524296371195002_847005589_n%10/17
  • 12092397_1524296417861664_1615487221_n%11/17
  • 12080716_1524296487861657_1146667308_n%12/17
  • 12084225_1524296427861663_1835707005_n%13/17
  • 12080955_1524296381195001_1034286606_n%14/17
  • 12087616_1524296467861659_1801844626_n%15/17
  • 12077524_1524296627861643_210663997_n%16/17
  • 01905719-b80e-4475-a1f1-9586185349a6%17/17
  1/17
  12064158_1524296654528307_1358880677_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 185
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca Greke
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 128 800 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes, prane Kopshtit Zoologjik,ne nje Kompleks Rezidencial te organizuar me sistem kamerash, parking nentokesor, roje, administrator, lulishte etj. Ka nje sip. totale 140.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno dhe kuzhine bashke, holl, 2 tualete, verande dhe ballkon. Me orientim Jug-Lindje dhe pamje piktoreske te liqenit nga veranda, apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites. Gjithashtu apartamenti ka punime te detajuara si parket druri,vetrata dopjo xham, sistem qendror ngrohje-ftohje. Ne cmim perfshihet dhe post parkimi 15m2 me hipoteke!
  Ju ftojme per nje vizite ne prone, mos hezitoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %