Ju jeni vizitori 4137332

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 3+1 Rruga e Elbasanit
 • IMG_2822.JPG
  Full Screen
  • IMG_2822.JPG%1/11
  • IMG_2803.JPG%2/11
  • IMG_2810.JPG%3/11
  • IMG_2811.JPG%4/11
  • IMG_2806.JPG%5/11
  • IMG_2814.JPG%6/11
  • IMG_2818.JPG%7/11
  • IMG_2825.JPG%8/11
  • IMG_2823.JPG%9/11
  • IMG_2810.JPG%10/11
  • IMG_2824.JPG%11/11
  1/11
  IMG_2822.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 197
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: RR.Elbasanit
  • Zona e brendshme: 153 m²
  • Mbulim zone: 164 m²
   • per shitje 311 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje nga pallatet me te mira te Tiranes prane rruges se Elbasanit .Pallati karakterizohet nga punimet cilesore , adminstrim 24 oresh ,hapesira te bollshme ,dhe vend ndodhje prane qendres . Ambjenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket , 3 dhoma gjumi , 2 banjo ,1 ballkon me orjentim jug lindje .Apartamenti ka akses te menjehershem ne rruge kryesore . Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 164.00 m²
   • Zone interneti 153.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %