Ju jeni vizitori 4630136

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Bar-Restorant
 • DSC_3771.JPG
  Full Screen
  • DSC_3771.JPG%1/9
  • DSC_3769.JPG%2/9
  • DSC_3772.JPG%3/9
  • DSC_3782.JPG%4/9
  • DSC_3791.JPG%5/9
  • DSC_3797.JPG%6/9
  • DSC_3795.JPG%7/9
  • DSC_3775.JPG%8/9
  • DSC_3778.JPG%9/9
  1/9
  DSC_3771.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 316
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 90 m²
  • Vleresim energjie: A
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Restoranti ndodhet mbrapa RTSH, ne rrugen Themistokli Germenji.
  Ka nje siperfaqe totale prej 90 m2. Ne ambient jane 12 tavolina me nje kapacitet prej 50 personash.
  Restoranti eshte ne gjendje pune, me te gjitha paisjet e nevojshme per te vazhduar biznesin.
  Kuzhina eshte moderne, paisjet jane cilesore dhe te reja.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta