Ju jeni vizitori 4683554

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Apartament 3+1
 • 2015-10-02 15.42.55
  Full Screen
  • 2015-10-02 15.42.55%1/9
  • 2015-10-02 15.43.49%2/9
  • 2015-10-02 15.49.03%3/9
  • 2015-10-02 15.42.35%4/9
  • 2015-10-02 15.39.13%5/9
  • 2015-10-02 15.40.08%6/9
  • 2015-10-02 15.40.40%7/9
  • 2015-10-02 15.47.02%8/9
  • 2016-03-15 09.47.26%9/9
  1/9
  2015-10-02 15.42.55
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 333
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, shume prane kopshtit zoologjik.
  Ka nje siperfaqe totale prej 180m2, 150m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 30m2 jane verande.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 soxhorno.
  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, me ashensor, orientimi ju-perendim-veri.
  Disponon dy garazhe, qe jane te perfshira ne cmim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %