Ju jeni vizitori 4678999

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Zogu i Zi
 • DSC00544.JPG
  Full Screen
  • DSC00544.JPG%1/9
  • DSC00543.JPG%2/9
  • DSC00546.JPG%3/9
  • DSC00545.JPG%4/9
  • DSC00547.JPG%5/9
  • DSC00552.JPG%6/9
  • DSC00548.JPG%7/9
  • DSC00550.JPG%8/9
  • DSC00553.JPG%9/9
  1/9
  DSC00544.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 5
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 111,41 m²
   • per shitje 96 500 €
 • Detajet e prones

  Përshkrimi
  Te Zogu i Zi ne nje ndertim te ri ne katin e 3 shitet nje apartament 2+1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe ballkon . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt dhe shitet i mobilluar , per Nje vizite ne prone mund te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.41 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %