Ju jeni vizitori 4618918

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 3-kateshe me bodrum dhe nencati me qira
 • 20150901_192854
  Full Screen
  • 20150901_192854%1/10
  • 20150901_201624%2/10
  • 20150901_192839%3/10
  • 20150901_194627%4/10
  • 20150901_193308%5/10
  • 20150901_194836%6/10
  • 20150901_195212%7/10
  • 20150901_195604%8/10
  • 20150901_195245%9/10
  • 20150901_201456%10/10
  1/10
  20150901_192854
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 19
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zone toke: 500 m²
   • Per qira  5 700 €
 • Detajet e prones

  Siperfaqja e pergjithshme e tokes eshte 500 m2. Ndertesa eshte e perbere nga 4 kate me siperfaqe 100 m2 secili dhe kati I siperm me siperfaqe 220 m2, ku 120 m2 jane ballkon panoramik qe qarkon katin. Vila eshte e rrethuar me mur betoni I rritur ne lartesi, per t'u bere I pakalueshem nga jashte, me rrjete teli te trashe. Ne baze te te gjithe murit jane mbjelle bime kacavjerrese. Ne pjesen e hyrjes nga porta kryesore ka nje vend per parkim per 5 makina njera mbas tjetres. Anash ka bordure me lule te ndryshme. Duke vazhduar rreth shtepise ka nje tarrace. Ne baze te saj eshte nje fushe 100 m2 e mbjelle me bar. Aty ka edhe nje kosh basketbolli per te lozur. Mund te perdoret edhe per festa e dreka ose darka.
  - Kati – 2 (bodrumi)
  Eshte I perbere nga ambiente, ku jane vendosur pompa dhe rezervuari I ujit. Ka nje dhome qe sherben si lavanderi me lavatrice e tharese, ku ka edhe nje vaske. Me pas jane nje tualet I thjeshte dhe centrali elektrik. Po ashtu ka vend per nje kantine vere. Ne kete kat eshte edhe hyrja e dyte e viles.
  - Kati -1 (guzhina e madhe)
  Perbehet nga sallon I madh me tavoline xhami per ngrenie e kend ndenje. Ketu eshte ndertuar nje guzhine moderne e madhe me banak me stola te larte, rafte, mikrovale, sobe me korrent e gaz, furre, lavastovilje, dy frigorifere. Pas nje korridori eshte nje tualet I kompletuar. Ka edhe nje ballkon. Sistemi I ndricimit eshte kombinuar qendror dhe periferik.
  - Kati 0 (salloni)
  Perbehet nga sallon me sip. 50 m2 I mobiluar me kolltuqe e minibar qe qarkojne nje oxhak te madh. Aty ka edhe nje dhome per dy miq si dhe nje dhome sherbimi me lavatrice dhe tavoline hekurosje. Midis tyre eshte nje tualet I kompletuar. Ka edhe ketu nje ballkon. Hyrja kryesore ne vile behet ne kete kat.
  - Kati + 1 (kati I fjetjes)
  Perbehet nga tre dhoma gjumi, nje matrimoniale me ballkon dhe dy per femije nga te cilat njera eshte me ballkon. Ne fund te korridorit eshte nje tualet I madh.
  - Kati +2 (palestra dhe ballkoni rrethues panoramic)
  Ka nje sallon me sip. 70 m2, I cili perdoret per aktivitete te ndryshme shlodhese e argetuese. Kjo ne saje te paisjeve sportive si tavoline ping-pong, steper, biciklete elektrike, shtange, gira, etj. Ka nje kend ku eshte vendosur nje banak me stola te larte dhe nje guzhine e kompletuar me sobe me korrent e gaz, furre, mikrovale, lavastovilje, dy frigorifere, rafte, por me e vogel. Ka nje tavoline 'gardenbeer' dhe barbecue e madhe me gaz, te cilat perdoren per festa ne ballkonin panoramic. Nje ambient plot relax perben pamja nga ballkoni, ku Tirana eshte si ne 'pellembe te dores' e shijuar duke u ulur ne lisharesen metalike. Ka edhe nje tualet te kompletuar dhe me vaske.
 • Te paraqitura

  • Floor 0 - Dhoma
   • Dhoma te tjera
  • Floor 0 - Siperfaqet
   • siperfaqja 100.00 m²
   • Vendi I kuzhines 100.00 m²
  • Dhoma
   • ballkone 3
   • Tualete 4
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • tualet per te ftuarit 1
   • lavanderia 2
   • Dhoma ndenje 3
   • nr. I kateve 4
   • Cati kopesht
   • Tualet I perbashket 1
   • dhome dielli 1
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 5
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 80.00 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 50.00 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 70.00 m2
   • siperfaqja 500.00 m²
   • Zona e tarreces 220.00 m²
   • pjesa e ballkonit 120.00 m²
   • Hapesire bodrumi 100.00 m²
   • Zone e banuar 520.00 m²
   • Zone me garazhd 0.00 m2
   • Zone kopshtesh 400.00 m²
   • Vendi I kuzhines 0.00 m2
   • Zone toke 500.00 m²
   • zone tarrace 0.00 m2
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglent Bici
  Broker
  Telefone: +355672049400
  email: eglentbici@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta