Ju jeni vizitori 4662427

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne liqenin e Farkes
Ekskluzive
 • 10863627_10203606206779082_484795982_n
  Full Screen
  • 10863627_10203606206779082_484795982_n%1/2
  • 0c978e0040b4e913277aade1d9d72e7412b1%2/2
  1/2
  10863627_10203606206779082_484795982_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 173
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2,23 ha
  • Mbulim zone: 2,23 ha
  • Zone toke: 2,23 ha
   • per shitje 4 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne liqenin e Farkes , me nje pamje te mbrekullueshme ne nje nga zonat me piktoreske te Tiranes . Toka ka nje siperfaqe prej 22.300 m² .Toka mund te shfrytezohet si per te ndertuar ambjnete biznesi ,si dhe per villa apo resorte.Disponon certifikate pronesie.Per cdo informacion apo vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 22300.00 m²
   • Zone toke 22300.00 m²
   • Zone interneti 22300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %