Ju jeni vizitori 4649160

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera te Rruga e Barrikadave
 • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1df002
  Full Screen
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1df002%1/7
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1dce2f%2/7
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1db91e%3/7
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1dbddb%4/7
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1d5cb4%5/7
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1dda02%6/7
  • e3677191c8da30c2b88f771e82794a1de82a%7/7
  1/7
  e3677191c8da30c2b88f771e82794a1df002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 3
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament perballe shkolles Sami Frasheri.Apartamenti eshte bosh dhe ka 4 dhoma,korridor,ballkon ,tualet dhe depo. Dhomat jane te gjitha me parket druri,korridori me pllaka qeramike.Hyrja direkt nga rruga kryesore,ndertim ekzistues i saporikonstruktuar. Jepet per banim ose per zyra. Apartamenti ka nje pozicion shume te favorshem dhe eshte i ndricuar natyralisht nga 2 drejtime L dhe P. Lartesia e ndertimit eshte 3.20 m.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta