Ju jeni vizitori 4624181

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambjent Komercial te Kopshti Zoologjik.
 • 7adb59e5e28c9218ff8e1c14889ed43682dc
  Full Screen
  • 7adb59e5e28c9218ff8e1c14889ed43682dc%1/1
  1/1
  7adb59e5e28c9218ff8e1c14889ed43682dc
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 5
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 152 m²
   • per shitje 750 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial te Kopshti Zoologjik.Ambjenti eshte bosh por mund te ndahet dhe ti behet arredimi sipas kerkeses.Ambjenti ka 152 m2 pa siperfaqet e perbashketa,1 ballokon dhe 1 verande .Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 152.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %