Ju jeni vizitori 4648374

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament modern te Liqeni Artificial , 3+1 qera ose shitje
 • 11868625_525095030974727_1552084639_n
  Full Screen
  • 11868625_525095030974727_1552084639_n%1/7
  • 12048834_525095100974720_845256433_n%2/7
  • 12048834_525095044308059_1426374898_n%3/7
  • 12165866_525095087641388_2085980032_n%4/7
  • 12076915_525095034308060_40954640_n%5/7
  • 12165931_525095057641391_1114363859_n%6/7
  • 12166717_525095067641390_1316898158_n%7/7
  1/7
  11868625_525095030974727_1552084639_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 8
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 164 m²
  • Mbulim zone: 175 m²
   • per shitje 182 000 €
   • Per qira  950 €
 • Detajet e prones

  Ju jepet mundesia per te marre nje apartament te organizuar ne tre dhoma gjumi , nje dhome ndenjeje dhe nje guzhine . Ne kete apartament do te gjeni komoditet dhe hapesira te bollshme. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, te Liqeni Artificial .Lokacioni ne nje mini kompleks ben te mundur te jesh larg zhurmave te kryeqytetit. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha orendite, ju mjafton ta perzgjidhni dhe te jetoni ne te. ka gjithashtu edhe nje vend parkimi me depo te perfshire ne cmim.
  Per cdo interesim na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 164.00 m²
   • planimetria 175.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %