Ju jeni vizitori 4659615

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super apartament 2+1 te Liqeni artificial
 • 8 (5 of 17).JPG
  Full Screen
  • 8 (5 of 17).JPG%1/16
  • 8 (1 of 17).JPG%2/16
  • 8 (2 of 17).JPG%3/16
  • 8 (3 of 17).JPG%4/16
  • 8 (4 of 17).JPG%5/16
  • 8 (7 of 17).JPG%6/16
  • 8 (8 of 17).JPG%7/16
  • 8 (9 of 17).JPG%8/16
  • 8 (10 of 17).JPG%9/16
  • 8 (11 of 17).JPG%10/16
  • 8 (13 of 17).JPG%11/16
  • 8 (12 of 17).JPG%12/16
  • 8 (14 of 17).JPG%13/16
  • 8 (15 of 17).JPG%14/16
  • 8 (16 of 17).JPG%15/16
  • 8 (17 of 17).JPG%16/16
  1/16
  8 (5 of 17).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 10
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • per shitje 135 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ju jepet mundesia per te marre nje apartament te organizuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenjeje me guzhine dhe nje sallon. Salloni ka siperfaqe te mjaftueshme per tu mundesuar edhe nje dhome tjeter shtese. Ne kete menyre mund te perfitoni 3 dhoma gjumi. ne kete apartament do te gjeni komoditet dhe hapesira te bollshme. apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. jepet me apartamentin edhe nje garazh . per cdo interesim na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %