Ju jeni vizitori 4683552

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje tek Ring Center
 • 20151120_143137
  Full Screen
  • 20151120_143137%1/2
  • Screenshot_2015-11-02-12-04-49%2/2
  1/2
  20151120_143137
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 74
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 143 m²
  • Mbulim zone: 143 m²
  • Condo cmim: 30 €
   • per shitje 185 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 143m2 me certifikate pronesie ne nje nder destinacionet me te reja te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ( njera me tualet brenda) 2 tualete, 2 ballkone, 1 vend ndenjie edhe gatimi bashke. Cilesia e ndertimit eshte e standarteve europiane, fasada eshte me ventilim, dritaret alumin termik, kondicionim multi split ne cdo ambjent. Kompleksi Ring Center përfshin: 4 kate nën tokë parking (mbi 500 vende parkimi), 1 Hipermarket në katin -1 ; 60 dyqane ne 3 kate, bar kafe dhe restorant vetë shërbimi, restorant panoramik në katin e fundit, 4 200 m2 zyra, 50 apartamente dhe 2 vila mbi qëndrën tregëtare.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Shkolle
  • Ekip
   • Depozite uji ose bolier
   • Ajer I kondicionuar
   • Detektor zjarri
   • Dere kunder zjarrit
   • detektor permbytjesh
   • detektor gazi
   • Ngritje 2
   • detektor tymi
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 143.00 m²
   • Zone interneti 143.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %