Ju jeni vizitori 4680187

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Godine 5- kateshe me Qera te Autostrada Tirane - Durres.
 • IMG_3365
  Full Screen
  • IMG_3365%1/9
  • IMG_3366%2/9
  • IMG_3367 (1)%3/9
  • 0fc0da42f22c371e06f6e0226a3298656406%4/9
  • 4867ba5940570c7a4f1e4baeab2edb0655d6%5/9
  • IMG_3368%6/9
  • IMG_3369 (1)%7/9
  • IMG_3373%8/9
  • IMG_3379%9/9
  1/9
  IMG_3365
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 97
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 3.150 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Godine komerciale me qira. Ndodhet 200 m2 nga rruga kryesore Tirane-Durres Km 2. Jepet objekt 5-katesh dhe 1-kat nentoke me qera.Objekti eshte totalisht i perfunduar, Punimet jane shume cilesore dhe planimetrie objektit eshte bere e tille qe te gjitha hapesirat te jene funksionale.Godina ka 2 hyrje, dhe 2 ashensor funksional.Plani i katit nentoke eshte 537 m2, i katit perdhe 556 m2,i katit te I 544.5 m2,i katit re II 544.5 m2,i katit te III 544.5 m2 ,i katit te IV 415.5m2.Siperfaqe totale ndertimi 3142 m2. Ndarjet brenda godines nuk jane bere sipas projektit pasi mund te pershtaten sipas kerkeses se biznesit qe do te funksionoj aty. Per me shume detaje dhe per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 12
  • Perreth
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 3150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta