Ju jeni vizitori 4137296

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Osman Myderizi
 • apart 1 vend ndenjie
  Full Screen
  • apart 1 vend ndenjie%1/6
  • apart 1 vend gatimi%2/6
  • apart 1 ballkon%3/6
  • apart 1 dhome matrimoniale b%4/6
  • apart 1 dhome femijesh%5/6
  • apart 1 tualet i madh%6/6
  1/6
  apart 1 vend ndenjie
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 110
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 112 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane shkolles Osman Myderizi, me akses te shpejt ne Rr. e Elbasanit. Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 me certifikate pronesie, dhe ndodhet ne katin 5 te nje pallati 7 katesh.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %