Ju jeni vizitori 4685329

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 afer shkolles se kuqe
 • 9a9b1a01555d6a1bbb640c8f80a03d4b6741
  Full Screen
  • 9a9b1a01555d6a1bbb640c8f80a03d4b6741%1/8
  • 38abbe78a9bdb250428f37b95f836eee795a%2/8
  • 39c37a66d7ccd891f7af8d1ed19aa250a671%3/8
  • 39c37a66d7ccd891f7af8d1ed19aa2506801%4/8
  • c57e49d11b45cd0dcb30a213e3d399a6d96a%5/8
  • dca09f8616876bdfa7a712056b72ec364cab%6/8
  • e36d6818018482bf7109139ad541569ac1ce%7/8
  • e7986ea01f5606c69f4f6fafc6b199f2ff1e%8/8
  1/8
  9a9b1a01555d6a1bbb640c8f80a03d4b6741
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 153
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 93 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 105 000 €
 • Detajet e prones

  Mundesia juaj! Ofrohet per tere te interesuarit apartament te rr.Qemal Stafa. Apartamenti oranizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Ndodhet ne pallat te ri dhe ne nje zone te qete dhe mjaft strategjik te Tiranes pasi lidhet me rruget me kryesore. Mund te mundesohet edhe parking per te ineresuarit. Per cdo interesim per vizite mjafton te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %