Ju jeni vizitori 4646029

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Luksoz 3+2 per Shitje.
Ekskluzive
 • IMG_1370.JPG
  Full Screen
  • IMG_1370.JPG%1/22
  • IMG_0628%2/22
  • IMG_1366.JPG%3/22
  • IMG_0574.JPG%4/22
  • IMG_0581.JPG%5/22
  • IMG_2011 2.JPG%6/22
  • IMG_0578%7/22
  • IMG_1397 2.JPG%8/22
  • IMG_1375.JPG%9/22
  • IMG_1414 2%10/22
  • IMG_0598.JPG%11/22
  • IMG_0614%12/22
  • IMG_0637.JPG%13/22
  • IMG_0664%14/22
  • IMG_0666%15/22
  • IMG_0662.JPG%16/22
  • IMG_0672%17/22
  • IMG_0669%18/22
  • IMG_0676%19/22
  • IMG_1348%20/22
  • IMG_1378%21/22
  • IMG_1406 2%22/22
  1/22
  IMG_1370.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 12
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Willson
  • Zona e brendshme: 186 m²
  • Mbulim zone: 9 m²
  • Zone toke: 186 m²
   • per shitje 340 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament Luksoz 3+2 Tualete per Shitje tek sheshi Willson. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,ka nje organizim prefekt te ambjenteve te brendshme. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Ka akses ne rruget e Tiranes. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe shitet i mobiluar. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 9.00 m²
   • Zone interneti 186.00 m²
   • Zone toke 186.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %