Ju jeni vizitori 4695005

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera, 3+1
 • IMG_20151214_105707
  Full Screen
  • IMG_20151214_105707%1/13
  • IMG_20151214_105747%2/13
  • IMG_20151214_105841%3/13
  • IMG_20151214_105819%4/13
  • IMG_20151214_105635%5/13
  • IMG_20151214_105800%6/13
  • IMG_20151214_110132%7/13
  • IMG_20151214_105946%8/13
  • IMG_20151214_105914%9/13
  • IMG_20151214_110209%10/13
  • IMG_20151214_110059%11/13
  • IMG_20151214_111147%12/13
  • IMG_20151214_111521%13/13
  1/13
  IMG_20151214_105707
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 49
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament ne katin e 3, te nje vile. Apartamenti kanje siperfaqe prej 130 m2, me 3 dhoma gjumi, 1 guzhine dhe dy tualete. Ballkoni ka akses me te gjitha dhomat si edhe me tualetet. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me parket. I sapo rikonstruktuar dhe mjaft komod. per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta