Ju jeni vizitori 4649140

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne qender. OKAZION
 • Full Screen
  • 0%1/8
  • 1%2/8
  • 3%3/8
  • 4%4/8
  • 5%5/8
  • 7%6/8
  • 6%7/8
  • 8%8/8
  1/8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 18
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Qendra e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • per shitje 102 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne qender te qytetit me siperfaqe 120m2. Apartamenti eshte me dy dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi te vecuar, tualet. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar, dhomat jane te shtruara me parket, si edhe instalimet per kaldaje te instaluara. Cmimi vetem 850 euro/m2. Na kontaktoni te vizitojme se bashku kete prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %