Ju jeni vizitori 4620526

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyri
 • 20151126_095218
  Full Screen
  • 20151126_095218%1/9
  • 20151126_095448%2/9
  • 20151126_095258%3/9
  • 20151126_095642%4/9
  • 20151126_095833%5/9
  • 20151126_095957%6/9
  • 20151126_100007%7/9
  • 20151126_095340%8/9
  • 20151126_095400%9/9
  1/9
  20151126_095218
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 223
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 93 m²
   • per shitje 93 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet partament me siperfaqe 94 m2, i organizuar me korridor te vogel ne hyrje, vend ndenjie bashke aneks, vend gatimi, ballkon, 1 korridor me i madh i cili lidh me 2 dhomat e gjumit dhe tualet te madh me dritare. Apartamenti orientohet i gjithi i nga lindja cka e ben te kete shume diell. Ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri me ashensor, i cili ndodhet ne Rr. Besim Imami, midis Rr. Kavajes edhe Rr. Myslym Shyri.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %