Ju jeni vizitori 4661034

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qira magazina
 • DSC06588.JPG
  Full Screen
  • DSC06588.JPG%1/18
  • DSC04954.JPG%2/18
  • DSC04956.JPG%3/18
  • DSC04955.JPG%4/18
  • DSC06590.JPG%5/18
  • DSC06589.JPG%6/18
  • DSC06591.JPG%7/18
  • DSC06592.JPG%8/18
  • DSC06593.JPG%9/18
  • DSC06595.JPG%10/18
  • DSC06594.JPG%11/18
  • DSC06598.JPG%12/18
  • DSC06596.JPG%13/18
  • DSC06836.JPG%14/18
  • DSC06839.JPG%15/18
  • DSC06840.JPG%16/18
  • DSC06838.JPG%17/18
  • DSC06843.JPG%18/18
  1/18
  DSC06588.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 65
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Siri Kodra"
  • Zona e brendshme: 1.640 m²
  • Mbulim zone: 1.640 m²
   • Per qira  3 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qira magazina me kushte bashkekohore, te pershtateshme per cfaredolloj aktiviteti si: fason, magazine, pike shumice etj. Ambientet jane te organizuara open space me nje lartesi mbi 4 meter dhe vend parkimi per kthim dhe parkim trajleri. Me vend parkimi te garantuar. Magazinat jepen te gjitha se bashku me nje siperfaqe 1640 m dhe 3 euro metri katror ose secila me vete pra: 900m, 280, 280, 180. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1640.00 m²
   • Zone interneti 1640.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta