Ju jeni vizitori 4693429

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Kompleks (pallat + vile) i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti
 • 15
  Full Screen
  • 15%1/17
  • 7%2/17
  • 12%3/17
  • 17%4/17
  • 10%5/17
  • 5%6/17
  • 3%7/17
  • 1%8/17
  • 2%9/17
  • 4%10/17
  • 6%11/17
  • 9%12/17
  • 8%13/17
  • 13%14/17
  • 11%15/17
  • 16%16/17
  • 14%17/17
  1/17
  15
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 66
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kinostudio
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga"Aleksander Moisiu"
  • Zona e brendshme: 2.000 m²
  • Mbulim zone: 2.000 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  10 000 €
 • Detajet e prones

  Kompleksi ndodhet ne verilindje te Tiranes buze rruges kryesore. Objekti eshte i ndertuar me standardet e kohes.Perfshihen: ashensor, salle konferencash, salle eventesh, bar-restorant, apartamente dhe dhoma hoteli. Mjedisi perreth eshte ne zhvillim dhe ne kerkim per biznese te reja. Kompleksi eshte eshte i pershtatshem per: rezidence, fondacion, ambasade, shkolle private, spital / klinika, banke, hotel etj.
  Siperfaqja e cdo kati eshte 170m2. Aksesi i kateve eshte ndertim pa kollona ne mes te tyre. Ky akses te jep avantazhin per ta ndare sipas interesave te klientit.Kompleksi perbehet nga 4 kate vila(me hyrje ne vete) dhe 8 kate pallati (hyrja me vete).
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 20
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 2000.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 2000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta