Ju jeni vizitori 4679016

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan me Qera Perballe me Shkollen Don Bosko
 • Full Screen
  • %1/5
  • %2/5
  • %3/5
  • 89fc2f9f43c74dc0c40c6fde498b7a76%4/5
  • banjo%5/5
  1/5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 236
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Don Bosko
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan me qera ne rruge kryesore perballe me Shkollen Don Bosko. Dyqani eshte ndertim i ri me vetrate xhami. Mundesi shume e mire per biznese qe duan te ushtrojne aktivitetin ne nje nga zonat me te populluara. Dyqani eshte mbi 4 metra i larte dhe mund te ndahet ne dy pjese. Na kontaktoni per me shume informacion.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesire e hapur
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zona tualetit 5.00 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 75.00 m2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta