Ju jeni vizitori 4662412

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Sherbimi per shitje Rruga e Dibres
Ekskluzive
 • 1465167_10151837701593768_1141366050_n
  Full Screen
  • 1465167_10151837701593768_1141366050_n%1/1
  1/1
  1465167_10151837701593768_1141366050_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 15
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 242 m²
   • per shitje 435 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent Sherbimi per shitje ne Rrugen e Dibres. Bar Teranda ndodhet ne katin e 1 teknik te Kompleksit Halili ne Rrugen e Dibres . Ambjenti shitet sic eshte me gjithe arredim , dhe aktualisht eshte ne gjendje pune i dhene me qira dhe ndodhet prane hyrjes se Kompleksit ne nje zone shume te mire te qytetit te Tiranes . Ne cmim jane te perfshira , arredimi dhe te gjitha pajisjet e bisnesit plus dhe 2 garazhe qe ndodhen ne te njejtin objekt . Ambjenti eshte i organizuar ne nje salle te vetme open space dhe nje ballkon te gjate me pamje mbi Rrugen e Dibres dhe 2 tualete . Okazion shume interesant per Investim . Per cdo informacion mund te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 242.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %