Ju jeni vizitori 4693387

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Zogu i Zi
 • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc53ea7
  Full Screen
  • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc53ea7%1/7
  • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc5c75f%2/7
  • 41c73cce82731d5ba66http://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/ab8ed993-939c-49ca-89a6-fe3bb41b7863250f36fba0bc5c877%3/7
  • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc5dc29%4/7
  • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc5e967%5/7
  • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc597ee%6/7
  • 41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc5a3d4%7/7
  1/7
  41c73cce82731d5ba66250f36fba0bc53ea7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 38
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mine Peza
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 103 000 €
 • Detajet e prones

  Te Zogu i Zi ne fillim te rruges Mine Peza ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 2 shitet nje apartament 2+1 . Apartamenti disponon Certifikate Pronesie dhe eshte i organizuar nga nje sallon dhe guzhine , 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 2 ballkoone , me orientim juglindje dhe veriperendim .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %