Ju jeni vizitori 4620651

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Shtepi 2-kateshe tek Rruga "Hoxha Tahsim"
 • 12358408_10206613523635235_454846187_n
  Full Screen
  • 12358408_10206613523635235_454846187_n%1/6
  • 12348323_10206613522915217_491236933_n%2/6
  • 12355053_10206613521275176_304185735_n%3/6
  • 12348571_10206613521755188_151740048_n%4/6
  • 12357986_10206613519755138_130492757_n%5/6
  • 12358480_10206613522635210_1812421054_n%6/6
  1/6
  12358408_10206613523635235_454846187_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 237
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Dy shtepi dykateshe
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Zone toke: 80 m²
   • per shitje 79 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi 2 kateshe ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit, tek rruga 'Hoxha Tahsim'. Shtepia ka akses te menjehershem me rrugen kryesore. siperfaqa totale eshte 115 m2, dhe eshte e kompozuar ne 2 dhoma gjumi dhe nje ambient ndenie/gatimi. Nje pjese e shtepise eshte ne proces legalizimi, ndersa pjesa tjeter eshte me dokumenta te rregullta. Per nje vizite mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 80.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %