Ju jeni vizitori 4604685

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet dyqan me qira lagja nr.5
 • 10945637_10204289547653271_8326309702106870102_n
  Full Screen
  • 10945637_10204289547653271_8326309702106870102_n%1/3
  • 10945715_10204289547173259_8762214713653555787_n%2/3
  • 10943801_10204289865501217_1783193552914509316_o%3/3
  1/3
  10945637_10204289547653271_8326309702106870102_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 96
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ish Rajoni I Policise
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 24 m²
   • Per qira  108 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera dyqan 24m2 , buze rruge ne lagjen nr.5 ne durres. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitetete te ndryshme biznesi dhe me nje cmim shume te leverdisshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Hapesire e hapur 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Stacion treni
  • Ekip
   • Porte elektrike
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 24.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta