Ju jeni vizitori 4680193

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 2 kateshe ne shitje mbrapa pallatit te Brigadave
 • 20150115_130316
  Full Screen
  • 20150115_130316%1/1
  1/1
  20150115_130316
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 205
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Zone toke: 300 m²
   • per shitje 170 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 2 kateshe, 90 m2 ndertim per cdo kat edhe 360 m2 truall, e ndertuar me projekt projekt te nje studioje inxhinierike, ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes, mbrapa Pallatit te Brigadave, prane liqenit te Tiranes, vetem 3.2 km nga qendra e Tiranes. Vila eshte organizuar ne 2 kate ku ne katin 1 ndohet nje vend ndenje dhe gatimi bashke, 1 tualet, ndersa ne katin e dyte 3 dhoma gjumi, 1 studio dhe 1 tualet. Trualli eshte me certifikate pronesie ndersa vila eshte ne proces legalizimi
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 300.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %