Ju jeni vizitori 4680208

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • IMG_20151030_105917
  Full Screen
  • IMG_20151030_105917%1/7
  • IMG_20151030_105939%2/7
  • IMG_20151117_125741%3/7
  • IMG_20151117_125747%4/7
  • IMG_20151117_125803%5/7
  • IMG_20151117_125920%6/7
  • IMG_20151117_130052%7/7
  1/7
  IMG_20151030_105917
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 961
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 87,20 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane pallatit me shigjeta.
  Siperfaqja prej 87.2 m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje banjo dhe nje ballkon.
  Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem me pamje nga veriu dhe nga jugu.
  Apartamenti eshte i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 87.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %