Ju jeni vizitori 4625598

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje
Ekskluzive
 • IMG_2629.JPG
  Full Screen
  • IMG_2629.JPG%1/18
  • IMG_2623.JPG%2/18
  • IMG_2625.JPG%3/18
  • IMG_2624.JPG%4/18
  • IMG_2626.JPG%5/18
  • IMG_2628.JPG%6/18
  • IMG_2631.JPG%7/18
  • IMG_2632.JPG%8/18
  • IMG_2635.JPG%9/18
  • IMG_2636.JPG%10/18
  • IMG_2634.JPG%11/18
  • IMG_2640.JPG%12/18
  • IMG_2641.JPG%13/18
  • IMG_2643.JPG%14/18
  • IMG_2642.JPG%15/18
  • IMG_2646.JPG%16/18
  • IMG_2648.JPG%17/18
  • IMG_2649.JPG%18/18
  1/18
  IMG_2629.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 19
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Asim Vokshi.
  • Zona e brendshme: 131 m²
  • Zone toke: 131 m²
   • per shitje 165 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament komod 3+1+2 Tualete per Shitje. Apartamenti ndodhet ne qender te tiranes, ka hapsire, drite dhe eshte i mobiluar me shije. Apartamenti shitet i mobiluar per arsye emigrimi. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 131.00 m²
   • Zone toke 131.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %