Ju jeni vizitori 4679073

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjente komerciale per Shitje Rruga Siri Kodra
 • DSC_0187.JPG
  Full Screen
  • DSC_0187.JPG%1/2
  • DSC_0186.JPG%2/2
  1/2
  DSC_0187.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 52
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 650 m²
  • Mbulim zone: 650 m²
  • Zone toke: 65 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shiten Ambjente komerciale prane Bllokut te Magazinave ne Rrugen 'Siri Kodra ' Ambjentet jane te organizuara ne 5njesi te ndara nga njera tjetra , respektivisht 2 njesi nga 134m2 secili dhe njeri 123m2 te vendosura ne nivel 0 dhe 2 njesi 1nga 64m2 dhe 122m2 ne kat1, secila me certifikate te vecante . Shiten te gjitha bllok ose te ndara . Me fasade te konsiderueshme dhe te pershtatshme per cfaredo lloj aktiviteti tregtar. Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 650.00 m²
   • Zone toke 65.00 m²
   • Zone interneti 650.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %