Ju jeni vizitori 4683676

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial per Shitje Commercial land for sale
 • DSC_0900.JPG
  Full Screen
  • DSC_0900.JPG%1/5
  • DSC_0904.JPG%2/5
  • princ vidi 2%3/5
  • DSC_0899.JPG%4/5
  • DSC_0898.JPG%5/5
  1/5
  DSC_0900.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 12
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: Ne projekt
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 6.200 m²
  • Zone toke: 6.200 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Truall per shitje prej 6200m2 ne nje nga zonat me zhvillim te madh .Zone e percaktuar per godina banimi , sipas planit rregullues urbanistik . Ofrohet dhe mundesia per qera
  Land for sale of 6200m2 in one of the major development areas .Zone specified for residential buildings , according to urban regulatory plan . Diponibility for rent
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 6200.00 m²
   • Zone interneti 6200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %