Ju jeni vizitori 4661057

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament tip Garsionere per Shitje Kompleksi "Kristal"
 • DSC_0332.JPG
  Full Screen
  • DSC_0332.JPG%1/7
  • DSC_0333.JPG%2/7
  • DSC_0335.JPG%3/7
  • DSC_0342.JPG%4/7
  • DSC_0339.JPG%5/7
  • DSC_0338.JPG%6/7
  • DSC_0336.JPG%7/7
  1/7
  DSC_0332.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 62
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Garsoniere prane Kompleksit 'Kristal ' Ambjenti eshte i organizuar ne nje holl te vogel 1 banjo ambjent gatimi dhe sallon te bollshem ,ambjenti ka nje verande te madhe e cila mund te pershatet sipas kerkesave .Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 62.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %