Ju jeni vizitori 4624162

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira zyre
 • IMG_20151026_151045
  Full Screen
  • IMG_20151026_151045%1/9
  • IMG_20151026_151024%2/9
  • IMG_20151026_150935%3/9
  • IMG_20151026_150901%4/9
  • IMG_20151026_150839%5/9
  • IMG_20151026_150956%6/9
  • IMG_20151026_151043%7/9
  • IMG_20151026_151205%8/9
  • IMG_20151026_151121%9/9
  1/9
  IMG_20151026_151045
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 57
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ambienti eshte 90 m2 i organizuar ne 3+1 zyra nje tualet dhe ka nje pozicionim shume te favorshem. Mund te perdoret per klinike, autoshkolle, qender didaktike, zyra per aktivitete biznesi te ndryshme. Ka pozicionim veri-jug. Per me shume informacion na kontaktoni qe ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta