Ju jeni vizitori 4694986

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial 226 m2 buze rruges kryesore
 • IMG_20150616_094511
  Full Screen
  • IMG_20150616_094511%1/2
  • IMG_20150616_094440%2/2
  1/2
  IMG_20150616_094511
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 21
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Unaza re prane Doganes
  • Zona e brendshme: 226 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
  • Zone toke: 35 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Godina ndodhet buze rruges kryesore tek Unaza re. Eshte e ndare ne 2 kate dhe eshte e pershtatshme per cdo lloje biznesi.
  Disponon certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone toke 35.00 m²
   • Zone interneti 226.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enkela Guzi
  Office Manager
  Telefone: +355672049700 / +35542403900
  email: info@c21meiproperties.com / enkelaguzi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %