Ju jeni vizitori 4665523

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!
 • 12077495_1525226644435308_328188124_n
  Full Screen
  • 12077495_1525226644435308_328188124_n%1/14
  • 12092147_1525226751101964_1491349934_n%2/14
  • 1800839_1525226734435299_516772449_n%3/14
  • 12071382_1525226727768633_1357842841_n%4/14
  • 12092739_1525226707768635_1425499804_n%5/14
  • 12053289_1525226737768632_502866007_n%6/14
  • 12081594_1525226701101969_960635891_n%7/14
  • 12083621_1525226601101979_1407488995_n%8/14
  • 12080992_1525226637768642_42072752_n%9/14
  • 12081513_1525226581101981_938015259_n%10/14
  • 12048502_1525226564435316_382780044_n%11/14
  • 12077085_1525226591101980_2121171866_n%12/14
  • 12080742_1525226684435304_1907454796_n%13/14
  • 12084047_1525226764435296_384896878_n%14/14
  1/14
  12077495_1525226644435308_328188124_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 28
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 68,80 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me interesante te Tiranes- Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar nga nje soxhorno me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, holl, banje dhe ballkon te madh. Punimet cilesore, drita natyrale dhe komoditeti e karakterizojne apartamentin. Ju ftojme per nje vizite ne prone, mos hezitoni, nxitoni!
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 68.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %